Groenkloof Social Table Tennis - 14 Apr 2022Final Standings
Tournament Statistics
Matches played: 45 Level-ups: 33 Level-downs: 3 First match started: 19:33 Last match finished: 22:11 Tournament Duration: 2:37
All Results
Schylar G 2-0 Bernice B Johan B 0-2 Wiehan L Nathan B 0-2 Donovan L Retha C 2-0 Neill B Dylan G 0-2 Christiaan P Calum R 1-2 Michael V Danielle D 2-0 Gammie B Madelize L 2-0 Malcolm M Kallen P 0-2 Schylar G Regina C 0-2 Donovan L Keenon R 2-0 Retha C Michante D 0-2 Christiaan P Duncan C 0-2 Wiehan L Alvin P 0-2 Madelize L Top Division:
QUARTERFINAL: Donovan L 2-0 Danielle D QUARTERFINAL: Christiaan P 2-0 Michael V QUARTERFINAL: Wiehan L 2-0 Keenon R QUARTERFINAL: Madelize L 2-0 Schylar G PLATE SEMIFINAL: Keenon R 2-1 Michael V PLATE SEMIFINAL: Schylar G 1-2 Danielle D SEMIFINAL: Christiaan P 0-2 Wiehan L SEMIFINAL: Donovan L 2-0 Madelize L SEVENTH PLACE PLAYOFF: Michael V 2-1 Schylar G FIFTH PLACE PLAYOFF: Danielle D 0-2 Keenon R THIRD PLACE PLAYOFF: Christiaan P 1-2 Madelize L FINAL: Donovan L 3-0 Wiehan L First Division:
QUARTERFINAL: Gammie B 0-2 Regina C QUARTERFINAL: Calum R 2-1 Michante D QUARTERFINAL: Retha C 0-2 Duncan C QUARTERFINAL: Kallen P 0-2 Alvin P PLATE SEMIFINAL: Retha C 0-2 Michante D PLATE SEMIFINAL: Kallen P 0-2 Gammie B SEMIFINAL: Calum R 0-2 Duncan C SEMIFINAL: Regina C 1-2 Alvin P SEVENTH PLACE PLAYOFF: Retha C 2-0 Kallen P FIFTH PLACE PLAYOFF: Gammie B 0-2 Michante D THIRD PLACE PLAYOFF: Calum R 0-2 Regina C FINAL: Alvin P 1-2 Duncan C Second Division:
QUARTERFINAL: Johan B 2-0 Neill B QUARTERFINAL: Malcolm M 2-1 Bernice B SEMIFINAL: Dylan G 0-2 Johan B SEMIFINAL: Nathan B 2-0 Malcolm M FIFTH PLACE PLAYOFF: Bernice B 2-1 Neill B THIRD PLACE PLAYOFF: Dylan G 1-2 Malcolm M FINAL: Nathan B 0-2 Johan B
Final Standings
Tournament Statistics
Matches played: | 45 |
Level-ups: | 33 |
Level-downs: | 3 |
First match started: | 19:33 |
Last match finished: | 22:11 |
Tournament Duration: | 2:37 |
All Results
Schylar G | 2-0 | Bernice B | |
Johan B | 0-2 | Wiehan L | |
Nathan B | 0-2 | Donovan L | |
Retha C | 2-0 | Neill B | |
Dylan G | 0-2 | Christiaan P | |
Calum R | 1-2 | Michael V | |
Danielle D | 2-0 | Gammie B | |
Madelize L | 2-0 | Malcolm M | |
Kallen P | 0-2 | Schylar G | |
Regina C | 0-2 | Donovan L | |
Keenon R | 2-0 | Retha C | |
Michante D | 0-2 | Christiaan P | |
Duncan C | 0-2 | Wiehan L | |
Alvin P | 0-2 | Madelize L | |
Top Division: | |||
QUARTERFINAL: | |||
Donovan L | 2-0 | Danielle D | |
QUARTERFINAL: | |||
Christiaan P | 2-0 | Michael V | |
QUARTERFINAL: | |||
Wiehan L | 2-0 | Keenon R | |
QUARTERFINAL: | |||
Madelize L | 2-0 | Schylar G | |
PLATE SEMIFINAL: | |||
Keenon R | 2-1 | Michael V | |
PLATE SEMIFINAL: | |||
Schylar G | 1-2 | Danielle D | |
SEMIFINAL: | |||
Christiaan P | 0-2 | Wiehan L | |
SEMIFINAL: | |||
Donovan L | 2-0 | Madelize L | |
SEVENTH PLACE PLAYOFF: | |||
Michael V | 2-1 | Schylar G | |
FIFTH PLACE PLAYOFF: | |||
Danielle D | 0-2 | Keenon R | |
THIRD PLACE PLAYOFF: | |||
Christiaan P | 1-2 | Madelize L | |
FINAL: | |||
Donovan L | 3-0 | Wiehan L | |
First Division: | |||
QUARTERFINAL: | |||
Gammie B | 0-2 | Regina C | |
QUARTERFINAL: | |||
Calum R | 2-1 | Michante D | |
QUARTERFINAL: | |||
Retha C | 0-2 | Duncan C | |
QUARTERFINAL: | |||
Kallen P | 0-2 | Alvin P | |
PLATE SEMIFINAL: | |||
Retha C | 0-2 | Michante D | |
PLATE SEMIFINAL: | |||
Kallen P | 0-2 | Gammie B | |
SEMIFINAL: | |||
Calum R | 0-2 | Duncan C | |
SEMIFINAL: | |||
Regina C | 1-2 | Alvin P | |
SEVENTH PLACE PLAYOFF: | |||
Retha C | 2-0 | Kallen P | |
FIFTH PLACE PLAYOFF: | |||
Gammie B | 0-2 | Michante D | |
THIRD PLACE PLAYOFF: | |||
Calum R | 0-2 | Regina C | |
FINAL: | |||
Alvin P | 1-2 | Duncan C | |
Second Division: | |||
QUARTERFINAL: | |||
Johan B | 2-0 | Neill B | |
QUARTERFINAL: | |||
Malcolm M | 2-1 | Bernice B | |
SEMIFINAL: | |||
Dylan G | 0-2 | Johan B | |
SEMIFINAL: | |||
Nathan B | 2-0 | Malcolm M | |
FIFTH PLACE PLAYOFF: | |||
Bernice B | 2-1 | Neill B | |
THIRD PLACE PLAYOFF: | |||
Dylan G | 1-2 | Malcolm M | |
FINAL: | |||
Nathan B | 0-2 | Johan B |