Tournament Results

Super Series IV Leg #9 - PCC - 14 Oct 2019

All Results

Joel G2-0Gustav DResults Image
Gerhard V0-2Peter CResults Image
Nico V2-0Bilal DResults Image
Stefan Z2-0Johan NResults Image
Paula J2-0Jacques HResults Image
Danie O0-2Lina VResults Image
Andreas S2-0Zaid AResults Image
Migael V2-0Jandre PResults Image
Pieter M2-0Baksteen HResults Image
Gustav D0-2Jacques HResults Image
Gabs E2-0Arno BResults Image
Pieter K2-0Christiaan HResults Image
Paul G2-0Raees EResults Image
Roy M2-0Johan NResults Image
Nahum L2-0Rameez EResults Image
Mahomed S2-0Peter CResults Image
Bilal D2-0Baksteen HResults Image
Gabs E2-0Stefan ZResults Image
Johan N2-0Arno BResults Image
Christiaan H2-0Zaid AResults Image
Pieter M2-0Nico VResults Image
Johan N1-2Rameez EResults Image
Brendon P0-2Lina VResults Image
Nahum L2-0Roy MResults Image
Jandre P2-1Raees EResults Image
Paula J0-2Joel GResults Image
Andreas S0-2Pieter KResults Image
Paul G1-2Migael VResults Image

Top Division:

QUARTERFINAL:
Mahomed S2-1Gabs EResults Image
QUARTERFINAL:
Migael V0-2Pieter KResults Image
QUARTERFINAL:
Pieter M1-2Joel GResults Image
QUARTERFINAL:
Lina V1-2Nahum LResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Migael V2-1Lina VResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Pieter M0-2Gabs EResults Image
SEMIFINAL:
Mahomed S3-1Joel GResults Image
SEMIFINAL:
Nahum L0-3Pieter KResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Lina V2-0Pieter MResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Gabs E2-0Migael VResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Nahum L2-3Joel GResults Image
FINAL:
Mahomed S3-0Pieter KResults Image

First Division:

QUARTERFINAL:
Stefan Z2-1Peter CResults Image
QUARTERFINAL:
Roy M2-0Brendon PResults Image
QUARTERFINAL:
Paula J2-1Nico VResults Image
QUARTERFINAL:
Andreas S0-2Paul GResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Nico V2-0Peter CResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Andreas S2-0Brendon PResults Image
SEMIFINAL:
Stefan Z0-2Paula JResults Image
SEMIFINAL:
Roy M0-2Paul GResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Brendon P0-2Peter CResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Nico V0-2Andreas SResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Roy M0-2Stefan ZResults Image
FINAL:
Paula J2-0Paul GResults Image

Second Division:

QUARTERFINAL:
Bilal D2-0Jacques HResults Image
QUARTERFINAL:
Gerhard V1-2Johan NResults Image
QUARTERFINAL:
Danie O1-2Rameez EResults Image
QUARTERFINAL:
Jandre P1-2Christiaan HResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Jacques H2-0Gerhard VResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Jandre P1-2Danie OResults Image
SEMIFINAL:
Johan N0-2Bilal DResults Image
SEMIFINAL:
Rameez E0-2Christiaan HResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Jandre P2-1Gerhard VResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Jacques H0-2Danie OResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Rameez E2-1Johan NResults Image
FINAL:
Bilal D0-2Christiaan HResults Image

Third Division:

QUARTERFINAL:
Gustav D1-2Baksteen HResults Image
QUARTERFINAL:
Zaid A2-0Raees EResults Image
SEMIFINAL:
Arno B1-2Baksteen HResults Image
SEMIFINAL:
Johan N0-2Zaid AResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Gustav D0-2Raees EResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Johan N1-2Arno BResults Image
FINAL:
Baksteen H1-2Zaid AResults Image