Tournament Results

Super Series IV Leg #13 - 25 Nov 2019

All Results

Jonathan Z2-0Werner LResults Image
Paula J2-0Faizel SResults Image
Storm S2-0Johan NResults Image
Joel G2-1Johan NResults Image
Nico V2-1Zaid AResults Image
Roy M2-1Gerhard VResults Image
Wian L2-1Bilal DResults Image
Ruan S2-1Migael VResults Image
Japie C2-0Renier LResults Image
Shaun S2-1Maree VResults Image
Werner B2-0Heinrich LResults Image
Gerhard V0-2Renier LResults Image
Gabs E2-0Jacques HResults Image
Paul G2-0Rameez EResults Image
Werner S2-0Bernd KResults Image
Cassie C2-0Raees EResults Image
Japie C2-0Roy MResults Image
Werner B2-1Wian LResults Image
Nahum L2-0Peter CResults Image
Gabs E1-2Storm SResults Image
Johan N1-2Jacques HResults Image
Shaun S2-1Ruan SResults Image
Zaid A2-0Raees EResults Image
Migael V2-0Maree VResults Image
Paula J1-2Paul GResults Image
Bilal D2-0Heinrich LResults Image
Cassie C0-2Nico VResults Image
Rameez E1-2Faizel SResults Image
Johan N2-0Bernd KResults Image
Peter C2-0Werner LResults Image
Werner S1-2Joel GResults Image
Jonathan Z1-2Nahum LResults Image

Top Division:

QUARTERFINAL:
Japie C2-1Paul GResults Image
QUARTERFINAL:
Werner B2-1Nico VResults Image
QUARTERFINAL:
Shaun S2-0Joel GResults Image
QUARTERFINAL:
Nahum L0-2Storm SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Nico V2-1Joel GResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Paul G2-0Nahum LResults Image
SEMIFINAL:
Shaun S3-0Werner BResults Image
SEMIFINAL:
Storm S0-3Japie CResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Nahum L2-1Joel GResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Storm S0-2Werner BResults Image
FINAL:
Shaun S0-3Japie CResults Image

First Division:

QUARTERFINAL:
Paula J2-0Roy MResults Image
QUARTERFINAL:
Cassie C2-1Wian LResults Image
QUARTERFINAL:
Werner S2-0Ruan SResults Image
QUARTERFINAL:
Gabs E1-2Jonathan ZResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Wian L2-0Ruan SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Roy M1-2Gabs EResults Image
SEMIFINAL:
Werner S1-2Cassie CResults Image
SEMIFINAL:
Jonathan Z1-2Paula JResults Image
FINAL:
Cassie C2-1Paula JResults Image

Second Division:

QUARTERFINAL:
Bilal D0-2Zaid AResults Image
QUARTERFINAL:
Migael V2-0Johan NResults Image
QUARTERFINAL:
Renier L1-2Faizel SResults Image
QUARTERFINAL:
Peter C2-0Jacques HResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Bilal D2-0Johan NResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Renier L2-1Jacques HResults Image
SEMIFINAL:
Migael V2-1Zaid AResults Image
SEMIFINAL:
Peter C1-2Faizel SResults Image
FINAL:
Migael V1-2Faizel SResults Image

Third Division:

QUARTERFINAL:
Raees E2-1Heinrich LResults Image
QUARTERFINAL:
Johan N1-2Werner LResults Image
QUARTERFINAL:
Rameez E2-1Gerhard VResults Image
QUARTERFINAL:
Bernd K0-2Maree VResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Gerhard V0-2Johan NResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Heinrich L1-2Bernd KResults Image
SEMIFINAL:
Werner L0-2Rameez EResults Image
SEMIFINAL:
Maree V2-1Raees EResults Image
FINAL:
Maree V2-0Rameez EResults Image