Affies Proewe Maandag - 03 Feb 2020Final Standings
Tournament Statistics
Matches played: 26 Level-ups: 16 Level-downs: 1 First match started: 14:47 Last match finished: 17:56 Tournament Duration: 3:08
All Results
Tiaan V 2-0 Magnus V Kobus S 0-2 Schalk V Rouxhan R 1-2 Jacques C Joggie D 1-2 Matthew E Connor D 0-1 Blake V Andrew V 2-0 Jordan T Benya W 0-2 Katleho M Riaan S 2-1 Zander P Top Division:
QUARTERFINAL: Matthew E 2-0 Schalk V QUARTERFINAL: Tiaan V 1-2 Jacques C QUARTERFINAL: Andrew V 0-2 Blake V QUARTERFINAL: Riaan S 1-2 Katleho M PLATE SEMIFINAL: Riaan S 2-1 Tiaan V PLATE SEMIFINAL: Andrew V 2-0 Schalk V SEMIFINAL: Matthew E 0-2 Blake V SEMIFINAL: Jacques C 2-0 Katleho M THIRD PLACE PLAYOFF: Katleho M - Matthew E FINAL: Blake V 3-0 Jacques C First Division:
QUARTERFINAL: Connor D 0-1 Jordan T QUARTERFINAL: Rouxhan R 1-0 Magnus V QUARTERFINAL: Benya W 1-0 Zander P QUARTERFINAL: Kobus S 1-2 Joggie D PLATE SEMIFINAL: Zander P 1-0 Magnus V PLATE SEMIFINAL: Connor D 0-1 Kobus S SEMIFINAL: Joggie D 2-1 Jordan T SEMIFINAL: Rouxhan R 2-1 Benya W
Final Standings
Tournament Statistics
Matches played: | 26 |
Level-ups: | 16 |
Level-downs: | 1 |
First match started: | 14:47 |
Last match finished: | 17:56 |
Tournament Duration: | 3:08 |
All Results
Tiaan V | 2-0 | Magnus V | |
Kobus S | 0-2 | Schalk V | |
Rouxhan R | 1-2 | Jacques C | |
Joggie D | 1-2 | Matthew E | |
Connor D | 0-1 | Blake V | |
Andrew V | 2-0 | Jordan T | |
Benya W | 0-2 | Katleho M | |
Riaan S | 2-1 | Zander P | |
Top Division: | |||
QUARTERFINAL: | |||
Matthew E | 2-0 | Schalk V | |
QUARTERFINAL: | |||
Tiaan V | 1-2 | Jacques C | |
QUARTERFINAL: | |||
Andrew V | 0-2 | Blake V | |
QUARTERFINAL: | |||
Riaan S | 1-2 | Katleho M | |
PLATE SEMIFINAL: | |||
Riaan S | 2-1 | Tiaan V | |
PLATE SEMIFINAL: | |||
Andrew V | 2-0 | Schalk V | |
SEMIFINAL: | |||
Matthew E | 0-2 | Blake V | |
SEMIFINAL: | |||
Jacques C | 2-0 | Katleho M | |
THIRD PLACE PLAYOFF: | |||
Katleho M | - | Matthew E | |
FINAL: | |||
Blake V | 3-0 | Jacques C | |
First Division: | |||
QUARTERFINAL: | |||
Connor D | 0-1 | Jordan T | |
QUARTERFINAL: | |||
Rouxhan R | 1-0 | Magnus V | |
QUARTERFINAL: | |||
Benya W | 1-0 | Zander P | |
QUARTERFINAL: | |||
Kobus S | 1-2 | Joggie D | |
PLATE SEMIFINAL: | |||
Zander P | 1-0 | Magnus V | |
PLATE SEMIFINAL: | |||
Connor D | 0-1 | Kobus S | |
SEMIFINAL: | |||
Joggie D | 2-1 | Jordan T | |
SEMIFINAL: | |||
Rouxhan R | 2-1 | Benya W |