Tournament Results

JusTT Challenge - 13 Oct 2021

Final Standings

1Luke Abrahams332
2Abdul Hay299
3Dean Levy269
4Safie Ismael242
5Craig Meyer218
6Ruan Scholtz196
7Villyen Motaze176
8Faizel Salie158
9Yoni Rabson142
10Aharon Moshe Smith128
11Bini Sassoon115
12Branden Bartlett104
13Simon Dimant94
14Raphael Smith85
15Juane Scholtz77
16Keira Sorour69
17Yoave Dayan62
18Jason Grossman56
19Binyamin Salie50
20Daniel Rubin45
21Rory Williams41
22Benji Waksman37
23Adam Sack33
24Benno Leibowitz30
25Ashley Leibowitz27
26Tamara Salie24
27Ezra Berger22
28Leo Ming20
29Shmueli Goldchmit18
30Marthe-Marie Kohne16
31Greg Freund14
32Saul Moss13


Tournament Statistics

Matches played:112
Level-ups:44
Level-downs:6
First match started:19:08
Last match finished:21:44
Tournament Duration:2:35

All Results

Bini S0-2Luke AResults Image
Raphael S0-2Abdul HResults Image
Yoni R0-2Villyen MResults Image
Safie I2-0Craig MResults Image
Ezra B0-2Dean LResults Image
Aharon Moshe S0-2Branden BResults Image
Juane S0-2Faizel SResults Image
Simon D0-2Ruan SResults Image
Leo M2-0Keira SResults Image
Greg F0-2Benji WResults Image
Yoave D2-1Binyamin SResults Image
Rory W2-0Adam SResults Image
Saul M0-2Daniel RResults Image
Marthe-Marie K0-2Tamara SResults Image
Ashley L0-2Jason GResults Image
Benno L2-0Shmueli GResults Image
Keira S0-2Luke AResults Image
Benji W0-2Abdul HResults Image
Binyamin S0-2Villyen MResults Image
Adam S0-2Craig MResults Image
Daniel R0-2Dean LResults Image
Tamara S0-2Branden BResults Image
Jason G0-2Faizel SResults Image
Shmueli G0-2Ruan SResults Image
Leo M0-2Bini SResults Image
Greg F0-2Raphael SResults Image
Yoave D0-2Yoni RResults Image
Rory W0-2Safie IResults Image
Saul M0-2Ezra BResults Image
Marthe-Marie K0-2Aharon Moshe SResults Image
Ashley L0-2Juane SResults Image
Benno L0-2Simon DResults Image
Leo M0-2Luke AResults Image
Greg F0-2Abdul HResults Image
Yoave D0-2Villyen MResults Image
Rory W0-2Craig MResults Image
Saul M0-2Dean LResults Image
Marthe-Marie K0-2Branden BResults Image
Ashley L0-2Faizel SResults Image
Benno L0-2Ruan SResults Image
Keira S0-2Bini SResults Image
Benji W0-2Raphael SResults Image
Binyamin S0-2Yoni RResults Image
Adam S0-2Safie IResults Image
Daniel R1-2Ezra BResults Image
Tamara S0-2Aharon Moshe SResults Image
Jason G2-1Juane SResults Image
Shmueli G0-2Simon DResults Image
Ruan S2-0Keira SResults Image
Benji W2-0Saul MResults Image
Faizel S2-0Raphael SResults Image
Abdul H2-0Yoni RResults Image
Juane S0-2Safie IResults Image
Craig M2-0Bini SResults Image
Simon D0-2Luke AResults Image
Dean L2-1Aharon Moshe SResults Image
Ezra B1-2Rory WResults Image
Binyamin S2-0Greg FResults Image
Leo M0-2Jason GResults Image
Branden B0-2Villyen MResults Image
Adam S2-0Marthe-Marie KResults Image
Yoave D2-0Shmueli GResults Image
Daniel R2-0Ashley LResults Image
Tamara S1-2Benno LResults Image

Top Division:

QUARTERFINAL:
Faizel S0-2Abdul HResults Image
QUARTERFINAL:
Ruan S0-2Dean LResults Image
QUARTERFINAL:
Craig M0-2Safie IResults Image
QUARTERFINAL:
Villyen M0-2Luke AResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Faizel S0-2Craig MResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Villyen M0-2Ruan SResults Image
SEMIFINAL:
Safie I0-2Abdul HResults Image
SEMIFINAL:
Dean L0-2Luke AResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Faizel S0-2Villyen MResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Ruan S0-2Craig MResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Safie I0-2Dean LResults Image
FINAL:
Luke A2-1Abdul HResults Image

First Division:

QUARTERFINAL:
Aharon Moshe S2-0Keira SResults Image
QUARTERFINAL:
Yoni R2-0Raphael SResults Image
QUARTERFINAL:
Simon D0-2Branden BResults Image
QUARTERFINAL:
Juane S1-2Bini SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Raphael S2-1Juane SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Simon D2-0Keira SResults Image
SEMIFINAL:
Aharon Moshe S2-0Branden BResults Image
SEMIFINAL:
Bini S0-2Yoni RResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Juane S2-0Keira SResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Simon D2-0Raphael SResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Bini S2-0Branden BResults Image
FINAL:
Aharon Moshe S0-2Yoni RResults Image

Second Division:

QUARTERFINAL:
Rory W0-2Yoave DResults Image
QUARTERFINAL:
Benji W1-2Jason GResults Image
QUARTERFINAL:
Adam S0-2Daniel RResults Image
QUARTERFINAL:
Binyamin S2-0Benno LResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Benno L0-2Rory WResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Adam S1-2Benji WResults Image
SEMIFINAL:
Jason G2-1Daniel RResults Image
SEMIFINAL:
Yoave D2-0Binyamin SResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Benno L0-2Adam SResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Benji W0-2Rory WResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Binyamin S2-1Daniel RResults Image
FINAL:
Jason G0-2Yoave DResults Image

Third Division:

QUARTERFINAL:
Leo M2-0Saul MResults Image
QUARTERFINAL:
Ashley L2-0Marthe-Marie KResults Image
QUARTERFINAL:
Tamara S2-1Greg FResults Image
QUARTERFINAL:
Shmueli G0-2Ezra BResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Marthe-Marie K2-0Saul MResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Greg F1-2Shmueli GResults Image
SEMIFINAL:
Leo M0-2Ashley LResults Image
SEMIFINAL:
Ezra B1-2Tamara SResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Greg F2-0Saul MResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Marthe-Marie K0-2Shmueli GResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Ezra B2-1Leo MResults Image
FINAL:
Ashley L2-0Tamara SResults Image