Tournament Results

Super Series IV Leg #7 - PCC - 30 Sep 2019

All Results

Joel G2-0Jandre PResults Image
Pieter M2-0Arno BResults Image
Andreas S2-0Werner OResults Image
Migael V2-1Bilal DResults Image
Gerhard V2-0Johan NResults Image
Nico V2-1Raeez AResults Image
Sias V2-0Raees EResults Image
Chris S2-0Bernd KResults Image
Paul G2-0Altus CResults Image
Johan N2-0Raees EResults Image
Paula J2-0Jacques HResults Image
Brendon P2-0Marco RResults Image
Peter C0-2Lina VResults Image
Arno B2-0Altus CResults Image
Shaun S2-1Migael VResults Image
Raeez A2-0Bernd KResults Image
Sias V1-2Gerhard VResults Image
Werner B2-0Joel GResults Image
Chris S2-0Nico VResults Image
Werner S2-0Johan NResults Image
Marco R1-2Werner OResults Image
Paul G0-2Pieter MResults Image
Andreas S0-2Brendon PResults Image
Mahomed S2-0Lina VResults Image
Paula J0-2Werner SResults Image
Johan N2-0Jacques HResults Image

Top Division:

QUARTERFINAL:
Gerhard V0-2Chris SResults Image
QUARTERFINAL:
Shaun S2-0Pieter MResults Image
QUARTERFINAL:
Mahomed S1-2Brendon PResults Image
QUARTERFINAL:
Werner B2-0Werner SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Gerhard V0-2Mahomed SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Pieter M2-0Werner SResults Image
SEMIFINAL:
Brendon P3-1Chris SResults Image
SEMIFINAL:
Werner B0-3Shaun SResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Werner S2-0Gerhard VResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Mahomed S0-2Pieter MResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Werner B2-0Chris SResults Image
FINAL:
Brendon P2-3Shaun SResults Image

First Division:

QUARTERFINAL:
Nico V0-2Sias VResults Image
QUARTERFINAL:
Paul G2-0Migael VResults Image
QUARTERFINAL:
Andreas S1-2Lina VResults Image
QUARTERFINAL:
Paula J0-2Joel GResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Nico V0-2Andreas SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Migael V2-1Paula JResults Image
SEMIFINAL:
Lina V1-2Sias VResults Image
SEMIFINAL:
Joel G2-1Paul GResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Paula J2-1Nico VResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Andreas S2-1Migael VResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Paul G2-0Lina VResults Image
FINAL:
Sias V2-1Joel GResults Image

Second Division:

QUARTERFINAL:
Peter C0-2Werner OResults Image
QUARTERFINAL:
Bilal D2-0Arno BResults Image
QUARTERFINAL:
Johan N0-2Raeez AResults Image
QUARTERFINAL:
Jandre P2-1Johan NResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Johan N2-0Peter CResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Arno B1-2Johan NResults Image
SEMIFINAL:
Jandre P1-2Bilal DResults Image
SEMIFINAL:
Werner O0-2Raeez AResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Arno B0-2Peter CResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Johan N1-2Johan NResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Jandre P2-0Werner OResults Image
FINAL:
Raeez A2-0Bilal DResults Image

Third Division:

QUARTERFINAL:
Bernd K2-0Raees EResults Image
SEMIFINAL:
Jacques H2-1Altus CResults Image
SEMIFINAL:
Marco R2-0Bernd KResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Altus C0-2Bernd KResults Image
FINAL:
Marco R1-2Jacques HResults Image