Tournament Results

Super Series IV Leg #8 - PCC - 07 Oct 2019

All Results

Paul G2-0Zaid AResults Image
Pieter M2-0Arno BResults Image
Paula J2-0Jandre PResults Image
Gerhard V1-2Joel GResults Image
Pedri D2-0Migael VResults Image
Werner B2-0Jacques HResults Image
Nico V2-0Peter CResults Image
Andreas S1-2Bilal DResults Image
Chris S2-0Bernd KResults Image
Danie O1-2Ruan SResults Image
Migael V2-0Jacques HResults Image
Mahomed S2-0Baksteen HResults Image
Pieter M2-1Nico VResults Image
Roy M2-1Gustav DResults Image
Gabs E2-1Christiaan HResults Image
Nahum L2-0Lina VResults Image
Werner B1-2Pedri DResults Image
Werner S2-0Johan NResults Image
Peter C2-0Arno BResults Image
Stefan Z2-0Jordan TResults Image
Danie O1-2Bernd KResults Image
Gerhard V2-0Baksteen HResults Image
Christiaan H1-2Jandre PResults Image
Jordan T2-1Zaid AResults Image
Mahomed S2-0Joel GResults Image
Chris S2-1Ruan SResults Image
Paul G1-2Stefan ZResults Image
Gustav D1-2Andreas SResults Image
Bilal D2-1Roy MResults Image
Lina V2-0Johan NResults Image
Paula J2-1Gabs EResults Image
Werner S1-2Nahum LResults Image

Top Division:

QUARTERFINAL:
Stefan Z0-2Pieter MResults Image
QUARTERFINAL:
Pedri D2-1Nahum LResults Image
QUARTERFINAL:
Chris S2-1Bilal DResults Image
QUARTERFINAL:
Mahomed S2-0Paula JResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Nahum L2-0Bilal DResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Stefan Z2-1Paula JResults Image
SEMIFINAL:
Chris S3-0Pedri DResults Image
SEMIFINAL:
Mahomed S3-0Pieter MResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Bilal D0-2Paula JResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Pedri D2-1Pieter MResults Image
FINAL:
Mahomed S3-0Chris SResults Image

First Division:

QUARTERFINAL:
Nico V0-2Paul GResults Image
QUARTERFINAL:
Werner S1-2Werner BResults Image
QUARTERFINAL:
Gabs E1-2Joel GResults Image
QUARTERFINAL:
Roy M2-1Ruan SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Nico V1-2Gabs EResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Werner S0-2Ruan SResults Image
SEMIFINAL:
Joel G2-0Paul GResults Image
SEMIFINAL:
Roy M1-2Werner BResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Roy M1-2Paul GResults Image
FINAL:
Joel G2-1Werner BResults Image

Second Division:

QUARTERFINAL:
Gerhard V1-2Jandre PResults Image
QUARTERFINAL:
Bernd K0-2Andreas SResults Image
QUARTERFINAL:
Jordan T1-2Peter CResults Image
QUARTERFINAL:
Migael V2-1Lina VResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Jordan T2-0Gerhard VResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Lina V2-0Bernd KResults Image
SEMIFINAL:
Jandre P2-1Peter CResults Image
SEMIFINAL:
Andreas S1-2Migael VResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Bernd K2-0Gerhard VResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Jordan T1-2Lina VResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Andreas S2-0Peter CResults Image
FINAL:
Jandre P1-2Migael VResults Image

Third Division:

QUARTERFINAL:
Christiaan H2-0Baksteen HResults Image
QUARTERFINAL:
Gustav D0-2Danie OResults Image
QUARTERFINAL:
Arno B2-1Zaid AResults Image
QUARTERFINAL:
Johan N2-1Jacques HResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Zaid A2-0Baksteen HResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Jacques H2-0Gustav DResults Image
SEMIFINAL:
Christiaan H2-0Arno BResults Image
SEMIFINAL:
Danie O2-0Johan NResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Gustav D0-2Baksteen HResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Zaid A2-1Jacques HResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Johan N2-0Arno BResults Image
FINAL:
Christiaan H0-2Danie OResults Image