Tournament Results

JusTT Challenge (week 3) - 19 Feb 2020

Final Standings

1Eli Slasky74
2Benji Sher67
3Matan Lapidot60
4Yoni Rabson54
5Da’el Basserabie49
6Yonatan Lazar44
7Gavriel Waksman40
8Gabi Palay36
9Raphael Kantor32
10Daniel Duek29
11Elnatan Sosnovik26
12Joey Paiker23
13Jake Goldberg21
14Benji Waksman19
15Zach Carpel17
16Ariel Greenberg15
17Azriel Goldstein14
18Kovi Blumenau13
19Daniel Zamir12


Tournament Statistics

Matches played:51
Level-ups:21
Level-downs:1
First match started:17:23
Last match finished:19:03
Tournament Duration:1:40

All Results

Joey P0-2Matan LResults Image
Benji W0-2Matan LResults Image
Benji W1-2Joey PResults Image
Elnatan S0-2Eli SResults Image
Ariel G0-2Eli SResults Image
Ariel G0-2Elnatan SResults Image
Daniel D1-2Yoni RResults Image
Jake G0-2Yoni RResults Image
Jake G0-2Daniel DResults Image
Raphael K0-2Gabi PResults Image
Yonatan L0-2Gabi PResults Image
Yonatan L2-0Raphael KResults Image
Azriel G0-2Benji SResults Image
Zach C0-2Benji SResults Image
Zach C2-1Azriel GResults Image
Gavriel W2-0Da’el BResults Image
Kovi B0-2Daniel ZResults Image
Daniel Z0-2Da’el BResults Image
Kovi B0-2Gavriel WResults Image
Kovi B0-2Da’el BResults Image
Daniel Z0-2Gavriel WResults Image
Zach C0-2Yonatan LResults Image
Gavriel W2-0Elnatan SResults Image
Benji S2-1Joey PResults Image
Da’el B2-1Daniel DResults Image

Top Division:

QUARTERFINAL:
Matan L2-0Yonatan LResults Image
QUARTERFINAL:
Yoni R2-0Gavriel WResults Image
QUARTERFINAL:
Gabi P1-2Benji SResults Image
QUARTERFINAL:
Eli S2-1Da’el BResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Gabi P0-2Yonatan LResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Gavriel W0-2Da’el BResults Image
SEMIFINAL:
Eli S2-0Yoni RResults Image
SEMIFINAL:
Matan L0-2Benji SResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Gavriel W2-0Gabi PResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Yonatan L0-2Da’el BResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Yoni R0-2Matan LResults Image
FINAL:
Benji S0-2Eli SResults Image

First Division:

QUARTERFINAL:
Elnatan S2-0Ariel GResults Image
QUARTERFINAL:
Zach C0-2Raphael KResults Image
QUARTERFINAL:
Joey P2-0Benji WResults Image
QUARTERFINAL:
Daniel D2-0Jake GResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Ariel G0-2Jake GResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Benji W2-1Zach CResults Image
SEMIFINAL:
Raphael K2-0Joey PResults Image
SEMIFINAL:
Daniel D2-1Elnatan SResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Ariel G0-2Zach CResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Benji W1-2Jake GResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Elnatan S2-0Joey PResults Image
FINAL:
Raphael K2-1Daniel DResults Image

Second Division:

SEMIFINAL:
Daniel Z0-2Kovi BResults Image
FINAL:
Azriel G2-0Kovi BResults Image