Tournament Results

JusTT Challenge (week 4) - 26 Feb 2020

Final Standings

1Josh Sachs103
2Aharon Moshe Smith93
3Matan Lapidot84
4Gabi Palay76
5Eli Slasky68
6Yoni Rabson61
7Noah Levin55
8Benji Sher50
9Da’el Basserabie45
10Gavriel Waksman41
11Daniel Duek37
12Raphael Kantor33
13Azriel Goldstein30
14Amichai Altman27
15Elnatan Sosnovik24
16Joey Paiker22
17Zach Carpel20
18Yonah Goldfein18
19Benji Waksman16
20Jake Goldberg14
21Ariel Greenberg13
-Kovi Blumenau13


Tournament Statistics

Matches played:61
Level-ups:17
Level-downs:4
First match started:17:08
Last match finished:22:26
Tournament Duration:5:17

All Results

Amichai A0-2Josh SResults Image
Joey P0-2Josh SResults Image
Joey P0-2Amichai AResults Image
Azriel G0-2Eli SResults Image
Elnatan S0-2Eli SResults Image
Elnatan S1-2Azriel GResults Image
Daniel D0-2Benji SResults Image
Benji W0-2Benji SResults Image
Benji W0-2Daniel DResults Image
Gabi P0-2Matan LResults Image
Jake G0-2Matan LResults Image
Jake G0-2Gabi PResults Image
Raphael K0-2Yoni RResults Image
Zach C0-2Yoni RResults Image
Zach C0-2Raphael KResults Image
Da’el B2-0Gavriel WResults Image
Kovi B0-2Gavriel WResults Image
Kovi B0-2Da’el BResults Image
Noah L0-2Aharon Moshe SResults Image
Yonah G2-0Ariel GResults Image
Ariel G0-2Aharon Moshe SResults Image
Yonah G0-2Noah LResults Image
Yonah G0-2Aharon Moshe SResults Image
Ariel G0-2Noah LResults Image
Benji S2-0Amichai AResults Image
Da’el B0-2Gabi PResults Image
Aharon Moshe S2-0Raphael KResults Image
Matan L2-0Azriel GResults Image
Yoni R2-1Daniel DResults Image
Noah L2-0Gavriel WResults Image

Top Division:

QUARTERFINAL:
Benji S0-2Gabi PResults Image
QUARTERFINAL:
Eli S1-2Aharon Moshe SResults Image
QUARTERFINAL:
Matan L2-0Yoni RResults Image
QUARTERFINAL:
Josh S2-1Noah LResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Benji S1-2Eli SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Yoni R2-1Noah LResults Image
SEMIFINAL:
Josh S2-0Matan LResults Image
SEMIFINAL:
Aharon Moshe S2-1Gabi PResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Benji S1-2Noah LResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Yoni R1-2Eli SResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Gabi P1-2Matan LResults Image
FINAL:
Josh S3-2Aharon Moshe SResults Image
FINAL:
Josh S2-0Aharon Moshe SResults Image

First Division:

QUARTERFINAL:
Da’el B2-0Amichai AResults Image
QUARTERFINAL:
Daniel D2-0Azriel GResults Image
QUARTERFINAL:
Raphael K2-0Joey PResults Image
QUARTERFINAL:
Gavriel W2-0Elnatan SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Azriel G2-1Elnatan SResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Amichai A2-1Joey PResults Image
SEMIFINAL:
Raphael K0-2Da’el BResults Image
SEMIFINAL:
Gavriel W2-0Daniel DResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Joey P0-2Elnatan SResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Azriel G2-1Amichai AResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Raphael K0-2Daniel DResults Image
FINAL:
Gavriel W0-2Da’el BResults Image

Second Division:

QUARTERFINAL:
Zach C2-0Ariel GResults Image
QUARTERFINAL:
Kovi B0-2Yonah GResults Image
SEMIFINAL:
Benji W0-2Yonah GResults Image
SEMIFINAL:
Jake G1-2Zach CResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Jake G0-2Benji WResults Image
FINAL:
Yonah G0-2Zach CResults Image