Tournament Results

JusTT Challenge (week 6) - 11 Mar 2020

Final Standings

1Josh Sachs103
2Aharon Moshe Smith93
3Matan Lapidot84
4Noah Levin76
5Benji Sher68
6Eli Slasky61
7Yoni Rabson55
8Gabi Palay50
9Da’el Basserabie45
10Noah Leibowitz41
11Raphael Kantor37
12Daniel Duek33
13Joey Paiker30
14Benji Waksman27
15Amichai Altman24
16Zach Carpel22
17Ariel Greenberg19


Tournament Statistics

Matches played:50
Level-ups:16
Level-downs:3
First match started:17:16
Last match finished:18:52
Tournament Duration:1:36

All Results

Noah L0-2Josh SResults Image
Amichai A0-2Josh SResults Image
Amichai A0-2Noah LResults Image
Raphael K0-2Matan LResults Image
Zach C0-2Matan LResults Image
Zach C0-2Raphael KResults Image
Da’el B0-2Aharon Moshe SResults Image
Benji W0-2Aharon Moshe SResults Image
Benji W0-2Da’el BResults Image
Daniel D0-2Yoni RResults Image
Joey P0-2Yoni RResults Image
Joey P0-2Daniel DResults Image
Noah L2-1Benji SResults Image
Kovi B0-2Benji SResults Image
Kovi B0-2Noah LResults Image
Eli S2-1Gabi PResults Image
Ariel B2-1Ariel GResults Image
Ariel G0-2Gabi PResults Image
Ariel B0-2Eli SResults Image
Ariel B0-2Gabi PResults Image
Ariel G0-2Eli SResults Image
Eli S2-0Raphael KResults Image
Benji S2-0Daniel DResults Image
Noah L2-0Noah LResults Image
Gabi P2-0Da’el BResults Image

Top Division:

QUARTERFINAL:
Aharon Moshe S2-0Eli SResults Image
QUARTERFINAL:
Yoni R0-2Noah LResults Image
QUARTERFINAL:
Josh S2-1Benji SResults Image
QUARTERFINAL:
Matan L2-1Gabi PResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Eli S2-0Gabi PResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Yoni R0-2Benji SResults Image
SEMIFINAL:
Josh S2-0Noah LResults Image
SEMIFINAL:
Matan L0-2Aharon Moshe SResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Gabi P0-2Yoni RResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Benji S2-1Eli SResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Matan L2-1Noah LResults Image
FINAL:
Josh S2-1Aharon Moshe SResults Image

First Division:

QUARTERFINAL:
Raphael K2-0Zach CResults Image
QUARTERFINAL:
Noah L2-0Amichai AResults Image
QUARTERFINAL:
Daniel D2-0Joey PResults Image
QUARTERFINAL:
Da’el B2-0Benji WResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Zach C0-2Benji WResults Image
PLATE SEMIFINAL:
Amichai A1-2Joey PResults Image
SEMIFINAL:
Daniel D0-2Noah LResults Image
SEMIFINAL:
Da’el B2-0Raphael KResults Image
SEVENTH PLACE PLAYOFF:
Zach C0-2Amichai AResults Image
FIFTH PLACE PLAYOFF:
Joey P2-0Benji WResults Image
THIRD PLACE PLAYOFF:
Raphael K2-0Daniel DResults Image
FINAL:
Noah L0-2Da’el BResults Image

Second Division:

SEMIFINAL:
Ariel B2-0Ariel GResults Image